Školení  

Tisk stránky

 

 
Naučte se svůj nový ERP systém maximálně využít. Naučíme Vás, jak na to. Nabízíme Vám individuální i hromadná školení pro Vás a Vaše zaměstnance.  Dozvíte se, jak ovládat jednotlivé moduly, jak si usnadnit práci, dozvíte se, jaké vychytávky používají profesionálové nebo jak se dá maximálně využít propojení mezi e-shopem a ERP systémem.

 

 

Individuální školení

 

Součástí implementace systému Helios Red nebo Helios Orange do Vaší firmy je i základní zaškolení Vašich pracovníků. Můžete se však dozvědět i mnohem více.

 

Základní školení je určeno pro začínající uživatele, kteří potřebují začít rychle systém využívat a seznámit se obsluhou daného modulu a základními procesy a funkcemi.

Školení pro pokročilé chystáme na míru pro uživatele, kteří již základní obsluhu ERP systému znají a chtějí aplikaci využívat maximálně efektivně. Školení budou tedy zaměřena na speciálnější funkce, třídění, výběry, sestavy a na některé postupy a procesy. Zde se na nás můžete obrátit s konkrétním specifickým tématem, o kterém byste se rádi dozvěděli co nejvíc. Školení Vám připravíme na míru.

 

Hromadná školení

 

Hromadná školení pro všechny uživatele systému Helios Orange a Helios Red se pravidelně konají v sídle společnosti LCS International, a.s., Zelený pruh 99, Praha 4. Pokud není uvedeno jinak, je to vždy v době od 8.30 do 15.30 hod.

 

Chcete-li znát podrobnější informace o nabídce, termínech a ceně za jednotlivá školení, kontaktujte nás na info@redenge.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného níže.
Napište si o více informací nebo volejte zdarma 800 111 223
Napište si o více informací nebo volejte zdarma 800 111 223
Vaše jméno/ firma*
Váš e-mail*
Telefon*
Vložte text dotazu / poptávky*