HELIOS RED  

Tisk stránky

Proč právě Helios Red?

Abychom Vám usnadnili zdlouhavé zkoušení demoverzí nebo sledování obchodních prezentací, předkládáme Vám souhrn nejpodstatnějších výhod aplikace Helios Red.

REDENGE e-shop + Helios Red

Naše e-shopy se dají elegantně propojit s ERP systémy. Jsou testovány na přenos desítky tisíc produktů při minimální zátěži, takže Vám ušetří čas i starosti.

Zavedení Helios Red

Jste podnikatel nebo malá firma a uvažujete o zavadení účetního systému? Hodilo by se Vám rovněž propojení tohoto systému na e-shop? Pak máme pro Vás ideální řešení.

Moduly Helios Red

Prohlédněte si komplexní systém modulů, které můžete mít v rámci aplikace Helios Red a vyberte si ty správné moduly vhodné právě pro Vaši firmu.

Video prezentace + DEMO

Připravili jsme pro Vás krátké prezentace jednotlivých modulů a funkcí systému Helios Red. Můžete se tak pohodlně seznámit s aplikací bez nutnosti instalace programu.

Technické požadavky

Jakou minimální konfiguraci počítače potřebujete, aby Vám na něm Helios Red bez potíží fungoval? Dozvíte se více o technickém popisu systému, konfiguraci serveru a počítačové sítě.

Ceník

V této sekci je Vám k dispozici kompletní ceník jednotlivých zvýhodněných balíčků systému Helios Red i jeho další přídavných modulů a nadstandardů.

Školení

Součástí našich služeb je proškolení Vašich pracovníků, aby dokázali se systémem optimálně pracovat. Naučte se maximálně využít všech výhod, které Vám Váš ERP systém poskytuje.