Zavedení Helios Red  

Tisk stránky

Ideální ERP systém pro malé firmy a podnikatele

 

Hledáte komplexní informační systém, který bude finančně nenáročný a přitom bude dostačovat i několik let? Pořídit si informační systém je vždy náročné rozhodnutí, protože: 

1. nemůžete vědět do jaké míry se budou vyvíjet vaše firemní potřeby,
2. systém musí vyhovovat vašim stávajícím firemním procesům,
3. měl by být do budoucna rozšiřitelný popřípadě navazovat na výkonnější nástroj.

Pokud se rozhodnete postupovat v zavádění informačního systému efektivně je vhodné nasadit systém, který není náročný na implementaci a dostatečně variabilní na to, abyste si ho „vytvarovali“ k Vašim potřebám. Systém Helios Red Vám nabízí modulární systém, který je jednoduše aplikovatelný a bude Vám dostačovat nejméně 2-5 let.

 

Co mohou očekávat lidé pracující se systémem Helios Red na různých pracovních pozicích ve firmě?


Majitel firmy

Výběr ekonomického systému, který by zvládal i něco více než účetnictví byl hodně náročný. Dosud jsme nepoužívali žádný ucelený programový nástroj pro vedení účetnictví a firmy. Vše se řešilo pomocí volně stažitelných programů a word nebo excel souborů. V posledním období se nám firma začala rozrůstat a bylo třeba vše nějak efektivně spravovat.

Systém Helios Red nám usnadnil zpracování komplexní podnikové agendy. Díky otevřenosti tohoto ekonomického a účetního systému jej můžeme snadno rozšiřovat a modifikovat podle aktuálních potřeb naší firmy.


IT pracovník


Ve firmě zabezpečuji chod veškerých počítačů, instalaci softwaru, vnitřní sítě i internetu.

Protože instaluji veškerý software, dostal jsem za úkol nainstalovat i nově zakoupený Helios Red. Instalace probíhala standardně jako u každého jiného softwaru pomocí klasického průvodce. Jelikož používáme program v síti, instaloval jsem jej na náš firemní server s MS Windows 2003. Poté jsem provedl několik úkonů dle popisu od výrobce a systém byl připraven k práci. Musel jsem ještě nastavit zálohování dat pro případ, že by se server poškodil.

Co se systému týče, neměl jsem žádné problémy s jeho zavedením. Při nastavování samotné aplikace mi pomáhali konzultanti systému Helios.


Účetní


První kroky s účetním modulem programu Helios Red byly velice jednoduché, stačilo naučit se několik základních pravidel. Po nějaké době jsem si však chtěla ulehčit práci a při stálém hledání určitých záznamů mi už nestačilo standardně nastavené rozhraní.

Při rozhovoru s konzultantem Helios Red jsem zjistila, že systém obsahuje funkce, které mi výrazně usnadní hledání a orientaci ve stále se rozrůstajícím počtu dokladů. Často jsem slýchala od šéfa různorodé požadavky na výstupy z účetních dat, ty jsem si časem dokázala sestavovat sama. Konzultanti mi nastavili několik druhů výstupů, ze kterých jsem později sestavovala různorodé přehledy, které jsem mohla dále třídit a řadit.
Mám zájem o program Helios Red
Mám zájem o program Helios Red
Jméno/firma*
E-mail
Telefon*
Mám zájem o produkt
Mám zájem o balíček
Pobočka
Multilicence
Síťová verze
Počet konkurenčních uživatelů
Potřebuji tyto moduly (multivýběr +CTRL)
Další požadavky