Zavedení podnikového informačního systému

ERP Helios

Značka NordBlanc spustila nový e-shop s propojením na Helios Orange  

Tisk stránky
02.10.2008

Známá značka oblečení pro volný čas a sportovní aktivit NORDBLANC spustila 26.9. do zkušebního provozu internetový obchod  B2B, B2C  s kompletním propojením na informační systém Helios Orange. Dodavatelem plnohodnotného prodejního systému s propojením na Helios Orange se stala společnost REDENGE solutions.  
 
REDENGE solutions jako partnerská společnost LCS se věnuje výhradně symbióze internetových řešení s informačními systémy Helios. Propojení aplikací tak vždy musí vycházet z perfektní znalosti erp a jeho používaní. V současné době i ve společnosti REDENGE dochází k implementaci Helios Orange, pro řízení procesů firmy.
 
Na začátku projektu internetového obchodu NORDBLANC byl kladen důraz na image, jednoduchost, marketingové nástroje,  efektivní propojení s Helios Orange a celkovou rychlost systému. Internetový obchod NordBlanc má  podporovat možnosti prodeje sortimentů i do jiných států.  Z tohoto důvodu dodané řešení musí mít maximální podporu jazykových sad, měn, národních domén, včetně marketingových nástrojů pro jazykové mutace e-shopu.
 

Implementace řešení byla zahájena koncem měsíce srpna tohoto roku. Díky již vyvinutému propojovacímu řešení  byl e-shop bez problémů velmi rychle nasazen. E-shop je provozován na adrese http://www.nordblanc.cz/store/ .