Bordeaux -

Slavia - Bordeaux 1:0, nevýrazného soupeře zlomila Zmrhalova paráda aktualizováno 20. září 2018 Když v průběhu druhého poločasu slávisté postupně pálili gólové šance, možná se strachovali, aby o...

Nike Factory Store Bordeaux

Nike Factory Store Bordeaux in Bordeaux, 33700. Phone Number: 00 33 5338 93726.

ODBOR PŘÁTEL SLAVIE – Společně od roku 1964

fotbal "a" tÝm Červen s Odborem přátel Slavie: Výstup na Říp a Veleňská pentle! Odbor přátel 6.6.2020 12.6.2020 Žádné komentáře u textu s názvem Červen s Odborem přátel Slavie: Výstup na Říp a Veleňská pentle!

Bordeaux (Fotbal, Francie). Bordeaux livescore, výsledky ...

Bordeaux výsledky a program zápasů na Tato stránka je o týmu Bordeaux, (Fotbal/Francie). Pokud hledáte výsledky jiného týmu Bordeaux, vyberte si prosím jiný sport v horním menu nebo kategorii v levém menu. Sledujte livescore, výsledky

Bordeaux - Slavia 2:0. Nejhorší evropský výkon sešívaných ...

Fotbalisté Slavie prohráli v předposledním pátém kole skupiny Evropské ligy v Bordeaux 0:2 a zatím nemohou slavit postup. Francouzský klub, v jehož sestavě chyběl český záložník Jaroslav Plašil, poslal v 49. minutě do vedení Nicolas De Previllé a v z

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Slavia - Bordeaux 1:0. Zmrhalova rána zajistila vítězství ...

Fotbalisté Slavie získali první tři body ve skupinové fázi Evropské ligy. V opakování 22 let starého semifinále Poháru UEFA porazili Girondins Bordeaux 1:0. Jediný gól dal Jaromír Zmrhal.

bordeaux– ODBOR PŘÁTEL SLAVIE

Odbor přátel 22.9.2018 21.9.2018 Žádné komentáře u textu s názvem Vzpomínky na Bordeaux Karel Vavřina připravil pár fotovzpomínek z roku 1996, týkajících zápasu Slavie Praha s Girondins Bordeax.

Výsledky | FORTUNA GAME a.s.

Tchajwan-univerzitní zápasy-ženy 1.Bělorusko-ženy 1.Tchajwan-ženy Přátelská utkání klubů Bělorusko-pohár Burundi-pohár J.Korea-FA Cup Německo-pohár Španělsko-pohár Tádžikistán-Superpohár

Blíží se konec. Bordeaux už mi smlouvu nenabídne, tuší ...

Plašilova kariéra: Narozen: 5. 1. 1982 v Opočně: Pozice: záložník Kluby: 1998-2000 SK Hradec Králové, 2000-2007 AS Monako (2002/03 hostování v Créteil), 2007-2009 Osasuna Pamplona, 2009-dosud Girondins Bordeaux (2012/13 hostování v Catanii). Ligové z

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.