Petr Hovorka dalČkyni dva góly - Klatovský deník

Čkyně pět minut před přestávkou po rohu dorážkou zvýšila na 2:0. Klatovští měli několik dobrých šancí, chybělo však přesné zakončení. Ve druhém poločase se výkon mladíků v dresu divizních Klatov zlepšil, ale přesto v době jejich tlaku domácí zvýšili

SKČkyně |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Jihočeský fotbal - Příspěvky | Facebook

Jihočeský fotbal. 4,4 tis. To se mi líbí. Expert na fotbal v kraji -

Fotbalový víkend na jihu Čech - Jindřichohradecký deník

České Budějovice - Přinášíme pořad fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend. Není-li uvedeno jinak, úředně od 14 hodin.

Čkyně - komunální volby 2014 -

Sdružení nezávislých kandidátů Čkyně 7 mandátů 54,8 % hlasů ; pořadí: zvolený zastupitel: preferenční hlasy: 1. Ing. Stanislav Chval. kandidátní listina: Sdružení nezávislých kandidátů Čkyně

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Fotbalisté sehrají Derby, které svět neviděl -

Utkají se v něm TJ Šumavan Vimperk a SK Čkyně, tentokrát ale nebudou k vidění ostré souboje na hřišti. „Ani jeden z týmů bohužel zatím nemůže vyběhnout na fotbalový pažit, proto se rozhodly spojit síly alespoň na internetu a vybrat touto cestou peníz

- Blatnáfotbal

Přátelská utkání Atým:; 7.6.od17:00 Atým-Svéradice 13.6.od17:00hod Atým- Střelské Hoštice Ostatní zápasy v kalendáři.

Slovní fotbal - logická online hra zdarma

Cílem hry je vytvořit z 11 písmen co nejvíce podstatných jmen a prostřednictvím nich dosáhnout v 6 kolech více gólů než soupeř. Pokud je po 6 kolech stav nerozhodný, tak o vítězi rozhoduje zlatý gól (kdo dá první gól, vyhrává).