1994 ve sportu– Wikipedie

Americký fotbal. Super Bowl - Dallas Cowboys; ČLAF - Prague Panthers Automobilový sport. Formulové závody: CART Al Unser, Jr.; Formule 1 Michael Schumacher; Formule 3000 Jean-Christophe Boullion; Cyklistika. Giro d'Italia - Eugeni Berzin; Tour de Fra

Fotbalživě - Liga Online

Fotbalživě – FOTBALOVÉ PŘENOSY Fotbal živě: Podrobný přehled těch nejsledovanějších fotbalových sportovních událostí, zápasů, lig a turnajů, které můžete sledovat z pohodlí domova v TV, nebo online na internetu v počítači, tabletu nebo mobilu.Živé př

1. FC Slovácko - Fotbal -

2020 20:00 Varnsdorf vs. Prostějov fotbal - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 22:Varnsdorf vs. Prostějov Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf FK Varnsdorf 1.

Zájezdy na Wimbledon |

Wimbledon je nejstarší tenisový turnaj na světě a je považován také za nejprestižnější turnaj. Koná se v All England Clubu ve Wimbledonu v Londýně od roku 1877. Je to jeden ze čtyř Grand Slamových tenisových turnajů, dalšími jsou Australian Open, Fre

Cyklistika– Sport –

Antidopingové laboratoře znovu testují vzorky z Tour de France 2017 30. května 2020 16:01 Antidopingové úřady znovu testují odebrané vzorky z cyklistické Tour de France 2017.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Evropská liga UEFA 2019 - online přenosy, tabulky, program ...

Evropská fotbalová liga UEFA, dříve Pohár UEFA - sledujte online přenosy, výsledky playoff i skupin, postupového pavouka i tabulkový servis včetně rozlosování a termínů.

Vstupenky na tenis |

Vstupenky na tenisové turnaje Masters 1000, 500, Grand Slam atd. US Open, Wimbledon, French Open, Australian Open, Madrid Open atd. Federer, Nadal a spol. se na vás těší.

Zájezdy na ME 2020 |

Zájezdy na Mistrovství Evropy 2020 na utkání České fotbalové reprezentace. Mistrovství Evropy 2020 se blíží! Tento šampionát bude specifický tím, že se uskuteční ve dvanácti evropských destinacích.

Tenisživě online live stream tv přenosy |

Sledujte tenisživě live online stream tv zdarma na internetu. Atp online live stream , Wta live stream online tv free. (Australian Open, French Open, US Open) Tenisové sportovní přenosy ZDARMA! (livesport tenis, živé přenosy tenis, tenis live, tenis

Livescore, přímé přenosy, live streamy

Na webu prenosy.eu najdete livescore a výsledkový servis z české i slovenské fotbalové Fortuna ligy, české hokejové Tipsport extraligy a Chance ligy.