Záchrana pro motorkáře: Helma s klimatizací -

Feher informuje,že jeho klimatizace může nabídnout rozdíl teplot proti standardní helmě až 15 °C uvnitř výstelky. Každý motorkář se pak bojí, že helma, kterou bude mít na hlavě, bude příliš těžká.

Smrt sportovce. Jak k ní může dojít? -

Fotbalisté Foe, Fehér, cyklisté Salanson, Zanette, Jimenez, hokejista Žoltoks. Co mají tahle jména společného? Tragický předčasný konec. Jako by to byla noční můra, ze které se sport ne a ne probrat. Když ve středu v minské nemocnici skonal známý hok

FORTUNA:LIGA

FORTUNA:LIGA– Oficiální internetové stránky 1. fotbalové ligy. Aktuální informace a dění v české nejvyšší fotbalové soutěži.

Zidane se zpovídal z užívání kreatinu -

Fotbalista Zinedine Zidane vypovídal v pondělí před soudem v italském Turíně. Hvězda španělského Realu Madrid přiznala, že během doby působení v Juventusu užívala kreatin, podporující růst svalů, který ovšem není na listině zakázaných prostředků.

I. B třída: Okresní derby přála hostům - Českolipský deník

Dvě zajímavá okresní derby byla na programu 19. kola fotbalové I. B třídy. V nich ale domácí týmy prohrály.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Shelby GT: Super Mustang pro všechny |

Shelby GT byl poprvé prezentován v roce 2007. Na začátku byl poháněn motorem o objemu 4,6 litru z Fordu Mustang GT. Standardní motor byl vyráběn v Detroitu a poté odesílán do města neónů a hazardu k dodatečným úpravám.

Zmrtvýchvstání Krásné Studánky - Liberecký deník

Vedoucí Hrádek remizoval, stejně jako v tabulce za ním Ruprechtice a Bílý Kostel. Hrádek se bodově dělil s jarním sběračem bodů z Rynoltic, Ruprechtice dohonily dvougólové manko s Mimoní a Bílý Kostel veze bod ze Cvikova.

Fortuna liga - Příspěvky | Facebook

Fortuna liga. 5,1 tis. To se mi líbí. Sme NEoficiálna fanúšikovská stránka najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku, Fortuna ligy.

- Diskuse

Fotbalisté Foe, Fehér, cyklisté Salanson, Zanette, Jimenez, hokejista Žoltoks. Co mají tahle jména společného? Tragický předčasný konec. Jako by to byla noční můra, ze které se sport ne a ne probrat.

Okresní derniéra s červenou i penaltami - Rakovnický deník

Lišany – Dohrávka mezi Lišany a Městečkem ukončila podzimní část okresního přeboru fotbalistů na Rakovnicku. Výhru, ale až po penaltovém rozstřelu, urvali domácí a přiblížili se tak čelu tabulky. Hosté naopak jsou až jedenáctí, tak nízko za poslední