FST 2:1 CMU | Fortuna Sittard - SC Cambuur Leeuwarden ...

Hosté ukázaly velký smysl pro drama, když v poslední minutě využily krátkou přesilovou hru Rossim, celkově se za svůj výkon Leeuwarden nemusí vůbec stydět. 90 minut měla pod kontrolou hru Fortuna Sittard, zvláště po trefách Semeda a Lamproua, posledn

ZWO 5:0 FST | PEC Zwolle - Fortuna Sittard (Nizozemská ...

Fortuna Sittard nezvládla totálně druhý poločas. Od 36. minuty hrála v oslabení. To jí hodně ublížilo. Od té doby byo na hřišti jedno mužstvo, Zwolle útočilo, kombinovalo, přehrávalo hosty ve všech směrech, je to vidět i na statistikách.

EuroFotbal - fotbal online, evropský fotbal a fotbalové zprávy

Fotbal je doma na - jsme specialisté na evropský fotbal. Zprávy, výsledky a fotbalové statistiky. Fotbal v Evropě vám přináší EuroFotbal.

AJA 4:0 FST | AFC Ajax - Fortuna Sittard (Nizozemská ...

Arnhem– Feyenoord 1:1 (kon.) Ajax – Sittard ... 0 Tadi ć, pro kterého to ... Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Ahmed El Messaoudi, přichází Rubén Ramírez. 85. Dušan TADIĆ - 4:0 : 85. Ajax právě vstřelil branku! ...

EMM 3:3 FST | FC Emmen - Fortuna Sittard (Holandská ...

FC Emmen - Fortuna Sittard (Holandská Eredivisie) 3:3 | Onlajny.eu. Co říci k zápasu? domácí ztratili trestuhodně jednoznačné vedení 2:0 a 3:1! domácí brankář je neskutečně slabý co se týče centrů a díky tomu padli dvě branky Sittardu v závěru. Fortu

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

PSV Eindhoven– Wikipedie

Philips Sport Vereniging, zkráceně PSV, mezinárodně známý jako PSV Eindhoven, je slavný nizozemský fotbalový klub z Eindhovenu.Je mnohonásobným mistrem nejvyšší nizozemské Eredivisie, vítězem PMEZ z roku 1988 a Poháru UEFA. Kádrem klubu prošlo mnoho

PEC Zwolle - Fortuna Sittard (Nizozemská Eredivisie) 5:0 |

FEY 0:2 FST | Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard ...

Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard (Nizozemská Eredivisie) 0:2 |

Program Evropské Ligy - Liga Online

Los 4. předkola Evropské fotbalové ligy (22. a 29. srpna): Mistrovská část: Maccabi Tel Aviv/Suduva Marijampole (Lit.) – Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešt, Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň – Riga FC/HJK Helsinky, Kluž/Celtic Glasgow – Šeriff Tiraspol

MAI 3:1 DSF | 1. FSV Mohuč 05 - Fortuna Düsseldorf ...

1. FSV Mohuč 05 - Fortuna Düsseldorf (Německá Bundesliga) 3:1 |