prodej domu 92 m² s pozemkem 215 m² . Sokolů, Přerov - Přerov VIII-Henčlov 690 000 Kč

Registrace | Tipsport

Získejte 150 Kč zdarma a využijte vstupní bonus 50 000 Kč. Zapojte se do největší sázkařské komunity a sledujte TV Tipsport se stovkami přenosů každý den.

Slavia - Přerov 2:4, Slavia podlehla Přerovu a o ...

Hokejisté Slavie podlehli ve 27. kole nadstavby první ligy doma druhému Přerovu 2:4 a po sedmé porážce za sebou promarnili na šestém místě tabulky šanci pojistit si účast ve čtvrtfinále. Pražané mají náskok tří bodů před Litoměřicemi, které prohrály

Zbožínkův Lutín s Přerovem zaválel. Rojka byl zklamaný ...

Atraktivní duel v sobotu hostil krásně připravený pažit v Lutíně. Domácí Sigma, účastník krajského přeboru, dobrých 75 minut držela vedení nad divizím Přerovem. Oba týmy se ale nakonec rozešly smírně 1:1.

Kladno vs Přerov - analýza zápasu

Přerov venku ještě žádný bod neztratil. Odehráli na hřištích soupeřů 2 zápasy a oba vyhráli jednoznačně. Kadaň roznesli 9:1 a Vsetín 3:1. V minulé sezóně se utkali čtyřikrát a dvakrát vyhrálo Kladno a dvakrát Přerov, vždy po jednom utkání doma a jedn

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Fortuna divize - Přerovský deník

Fortuna divize Viktorka už trénuje. Jsme jedni z prvních, říká trenér Rojka. Fortuna divize ... Přerov na Nových Sadech srazil hattrickem útočník Drábek ... Znova museli doma otáčet nepříznivý vývoj utkání, znova úspěšně. Fotbalisté Kozlovic v utkání

Fotbalisté Přerova stále netrénují na svém. Zápasy nehrají ...

Přerov – Jeho trenérská kariéra je spjata hlavně s Viktorií Otrokovice, kterou kdysi ze župy vytáhl až do divize. Poté se Jaroslavu Matějíčkovi podařila podobná věc i se Vsetínem. Také tento tým dostal do čtvrté nejvyšší soutěže. Další štací rodáka z

FORTUNA:LIGA Sigma hraje doma se Slavií Praha

Domácí zápas podzimu čeká v sobotu fotbalisty SK Sigma Olomouc. V utkání 17. kola FORTUNA:LIGY mají na Andrově stadionu za soupeře pražskou Slavii, úřadujícího mistra a aktuálního lídra soutěže. Takže pokud mají být ochozy plné, mělo by to být právě

Přerov vs Třebíč - analýza zápasu

Přerov po reprezentační přestávce zůstane doma a odehraje zápas s Třebíčí. Horácká Slavia se před přestávkou rozehrála a možná volno určitě nepřivítala v dobrém. Přerov je na 4. místě a díky výborným výkonům se dostal na dostřel dokonce i vedoucím Če

Chomutovští hokejisté po dvou neúspěšných zápasech zabrali v páteční předehrávce Chance ligy doma zabrzdili rozjetý Přerov 5:2. Domácí se rozjížděli pomalu. V úvodních dvou třetinách dali vždy po jedné brance, hosté ale žádnou. V poslední třetině div