Jak vyrobit domácí víno z černého rybízu

Populární recept na výrobu vína z černého rybízu doma

Recept: Džem z černého rybízu bez vaření |

Rybíz zbavíme stopek, opláchneme a rozmačkáme, postupně přidáváme cukr a třeme, až se všechen cukr rozpustí. Třeme opravdu dlouho, minimálně půl hodiny, směs zhoustne na konzistenci džemu, dáme do čistých sklenic, okraje sklenic přetáhneme...

Sirup z černého rybízu a meduňky | Recepty

Otrhaný černý rybíz obereme a opláchneme. Necháme jej ve větším hrnci, přidáme meduňku, rozmačkáme a zalijeme vodou tak, aby byl všechen rybíz ponořený.

Recept: Šťáva a koláč z černého rybízu |

Šťáva a koláč z černého rybízu? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!

Recept: Sorbet z černého rybízu |

Sorbet z černého rybízu? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Likér z černého rybízu recept |

Domácí likér z černého rybízu, který najdeme na mnoha zahrádkách.

Koláč, zmrzlina i šťáva. Zkuste pět receptů z černého rybízu...

Nejen, že obsahuje velké množství vitaminu C, ale také má blahodárné účinky na lidský organismus a řadí se také mezi rostlinné antioxidanty. Server přináší pět jednoduchých receptů, jak si v létě černý rybíz připravit.

Cassis - likér z černého rybízu recept -

Recept, podle kterého se vám Cassis - likér z černého rybízu zaručeně povede, najdete na Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.

Likér z černého rybízu recept -

Recept, podle kterého se vám Likér z černého rybízu zaručeně povede, najdete na Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.

černý rybíz recept

Černý rybíz recepty, které budete milovat. Vyberte si ze stovek receptů na černý rybíz, které se vám budou snadno a rychle vařit.