Covid19 - aktuální podmínky cestování do Rakouska a návratu do...

‌Od pondělí 16.5.2022 zrušilo Rakousko pro cestovatele ze všech států světa povinnost prokazovat bezinfekčnost při vstupu (překročení

Portugalsko - Madeira: Covid a aktuální podmínky cestování...

Aktuální informace k cestování na Madeiru. Covid opatření, informace k testům, podmínky pro vstup i návrat. Zjistěte důležité informace před dovolenou na Madeiře.

Covid semafor: Chorvatsko, Rakousko a Irsko zčervenají

Do červené kategorie zemí s vysokým rizikem nákazy koronavirem se od pondělí přesunou Chorvatsko, Irsko a Rakousko. Oranžová kategorie se na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví rozroste o Andorru, Dánsko, San Marino, Slovensko...

Cestování do zahraničí: Covid info a podmínky. Kam cestovat...

Kam Češi mohou a nemohou cestovat bez omezení? Náš cestovatelský semafor ukazuje aktuální informace o cestování do zahraničí dle Ministerstva zahraničí ČR.

Covid cestování | Za jakých podmínek můžete vycestovat do...

Kam a za jakých podmínek je možné cestovat v době koronavirové? Seznam Zprávy přinášejí přehled aktuálně platných podmínek vstupu pro turisty, které zavedly jednotlivé evropské země.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Letecký zájezd na utkání Ligy Národů Portugalsko - Česko...

Letecký zájezd na utkání Ligy Národů Portugalsko - Česko

Rakousko od března zruší většinu covidových opatření - Seznam...

Rakousko ohlásilo velké rozvolnění covidových opatření. Od 5. března skončí téměř všechna omezení, zachovaná zůstane nutnost nosit respirátor ve veřejné dopravě, nemocnicích nebo supermarketech.

Covid 19 v Portugalsku | (R)

Rádi byste vyrazili na dovolenou do Portugalska v odbě koronaviru a váháte, jak je to s aktuální situací v souvislosti s Covid-19? Důležité informace získáte v našem článku.

Rakousko Covid-19 – cestovní omezení a novinky | Skyscanner

Abychom vám usnadnili rozhodování při plánování cest, máme pro vás aktuální informace k cestovním omezením po celém světě, včetně destinace Rakousko.

Portugalsko - Rakousko 0:0, drtivý tlak nestačil, Ronaldo nedal...

Portugalci měli v zápase s Rakouskem převahu téměř ve všech statistických údajích. Soupeře jasně přestříleli, chvílemi měli až drtivý tlak, jenže gól vstřelit nedokázali. Nejvíc šancí měl Cristiano Ronaldo, který ve druhém poločase...