fotbal nárůst nakažených na slovensku

Státy po celém světě se nadále snaží čelit rostoucímu počtu nakažených koronavirem. V Itálii dnes padl další smutný rekord, za jediný den se počet mrtvých zvýšil bezmála o 800, nakažených je více než 53 000.

vysledky nárůst nakažených na slovensku

Předseda slovenské vlády Peter Pellegrini přiblížil počet nakažených na Slovensku, kterých je aktuálně 72, 1523 bylo vyšetřeno a 11 případů přibylo nových. Dochází ke změnám ve stávajících nařízeních.

Polsko oznámilo rekordní nárůst nakažených, nejvíc u hranic s...

Koronavirem se ve světě nakazilo již více než 19,3 milionu lidí. Světové dění sledujeme online.

nhl nárůst nakažených v usa

Nárůst nakažených koronavirem v Německu zpomaluje Německo v sobotu zaznamenalo 2458 nových nákaz koronavirem, což je méně než v pátek, kdy jich… 19.4.2020

Česko je za týden druhé na světě v poměrném nárůstu nakažených...

Podle deníku The New York Times je Česká republika podle počtu případů nakažených na 100 000 obyvatel za uplynulý týden na druhém místě ve světě, v pátek byla čtvrtá a v sobotu třetí.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Španělsko hlásí rekordní počet obětí. V denních nárůstech...

Ve Španělsku se za posledních 24 hodin objevilo přes 7 800 nových případů nákazy koronavirem. Celkem je v zemi 64 000 nakažených. Prudce narostl počet obětí nemoci Covid-19. Od čtvrtka zemřelo 769 lidí, celkový počet obětí se vyšplhal na 4...

fotbal nárůst nakažených r

Bulharsko má nárůst nakažených koronavirem, přesto uvolní restrikce. 14. června 2020, 19:26 — Autor: / ČTK Navzdory nárůstu nových případů koronaviru Bulharsko uvolní opatření zavedená proti šíření koronaviru.

Koronavirus Covid-19 aktuálně - denní nárůst nakažených Covid...

Koronavirus aktuálně - denní nárůst nakažených, aktuální informace o počtu nakažených koronavirem Covid-19 v ČR, počet testování koronaviru, místa nakažení z MZČR, mapa regionů, krajů, okresů.

vysledky nárůst nakažených ve světě

Nárůst počtu potvrzených případů nemoci covid-19 způsobované koronavirem v Česku v úterý po rekordním pondělku zmírnil. Přibylo jich 61 na celkových 8683, nárůst tak byl oproti pondělku téměř o polovinu nižší.

Počty nakažených v Česku skáčou po desítkách -

V České republice přibývají další a další případy nákazy koronavirem. Celkem je infikovaných 81 lidí, řekl v půl osmé večer v TV Nova premiér Andrej Babiš, o hodinu později ministerstvo zdravotnictví oznámilo 91 nakažených.