TJ Sokol Klenovice na Hané

TJ Sokol Klenovice na Hané. Vítejte na oficiálních stránkách TJ Sokol Klenovice na Hané. Budeme Vám zde přinášet nejaktuálnější informace spojené s děním okolo fotbalového klubu.

Všechny výsledky - Olomoucký krajský fotbalový svaz

FCŽelatovice "B" - Sokol Újezdec 5:0 (1:0) 120 diváků Želatovice 2019710A3A1202 Rozhodčí: Votava Matěj - Pekárek Roman, Valouch Jiří.

FCŽelatovice 2:1 (0:1) - fotbal - TJ Tatran Litovel

Utkání, které na čtvrt hodiny přerušila bouřka a kroupy, jsme po prohraném prvním poločase dotáhli do vítězného konce poctivým týmovým výkonem. Brankou na 1:1 vyrovnával po rohovém kopu Martin Jindra, o zisku důležitých tří bodů pak 5 minut před konc

FCŽelatovice – Wikipedie

FCŽelatovice „B“ je rezervní tým Želatovic, hrající od sezóny 2016/17 I. B třídu Olomouckého kraje (7. nejvyšší soutěž). Největšího úspěchu dosáhl v sezóně 2011/12, kdy se v I. B třídě Olomouckého kraje (7. nejvyšší soutěž) umístil na 13. místě.

FCŽelatovice - TJ Sokol Bohuňovice 0:2 (0:1) 80 diváků Želatovice 2019710A1A1203 Rozhodčí: Štětka Zdeněk - Šrejma Robert, Labaš Roman.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

FC Beňov | Úvod

FCB-Želatovice 17:00 JARNÍ ČÁST SEZÓNY 2020 ZRUŠENA, PODZIMNÍ VÝSLEDKY ANULOVÁNY. Na pořízení nového sekacího traktoru včetně příslušenství pro FC Beňov, z.s. přispěl Olomoucký kraj částkou Kč 55.000,-

TJ Sokol Kovalovice z.s. - Posts | Facebook

‎ Jaroslav Bělka ‎ to Fotbal FK SLAVOJ Kojetín a TJ SOKOL Kovalovice. December 17, 2019 · Pomalu a nezadržitelně se blíží Vánoce a Nový rok 2020. Čas bilancování a také plánování dalších cílů a vyslovených přání. ... Začátek utkání Kovalovice vs Žela

FCŽelatovice |

- fotky, tipování, hodnocení, komentáře a mnoho dalšího na nejčtenějším místě českého internetu o amatérském fotbalu.

Rapotín : Želatovice 1:3 | TJ Jiskra Rapotín, z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Jiskra Rapotín, z.s. Úvod; O klubu. O klubu; Fotbalový výbor; Management; Historie umístění