Záznam úřední desky | Jihočeský kraj | Soutěže |

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. Původce: Jihočeský kraj Adresát: Lažiště, Trh. Sviny, Loko ČB, Veselí, Chýnov, Volyně ...

Nováček Lažiště už se startem ... - Jihočeský fotbal

Lažiště – Jediný zástupce fotbalového Prachaticka v krajském přeboru skončil po první polovině na jedenácté příčce. I přes čtyřbodový odstup na sestupové pozice Lažišťští počítají, že nemají pro jaro zdaleka vyhráno a stále se drží na pozoru.

Lažišťští fotbalisté vezou body z Rudolfova - Prachatický ...

Lažiště – S jedním bodem na kontě odjížděli fotbalisté Lažiště ke třetímu kolu krajského přeboru do Rudolfova. Venku se jim očividně daří, tentokrát vezou body tři.

Fotbalový víkend na jihu Čech - Jindřichohradecký deník

České Budějovice - Fotbalový víkend na jihu Čech. Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v kraji i okrese od 16:30 hodin.

Fotbalový víkend na jihu Čech - Písecký deník

České Budějovice - Fotbalový víkend na jihu Čech. Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v kraji i okrese od 16:30 hodin.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

FK Lažiště 1:2 - Jihočeský fotbal

Jihočeský fotbal. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho přejímání bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace části materiálů zde zveřejněných při zřetelném uvedení zdroje

Příprava: SK Lhenice - FK Lažiště 1:2 | Fotogalerie ...

Příprava: SK Lhenice - FK Lažiště 1:2 sobota, 7. března 2020, 21:27 Lažiště v generálce na prachatické umělce porazilo Lhenice poločasovým výsledkem 2:1.

Kam za sportem v Písku a Strakonicích |

Krajský přebor ženy, 6. Kolo: Lažiště – Bohemia Tábor od 10 hodin. Okresní přebor muži Písek, 7. kolo: Hrazánky – Smetanova Lhota od 14 hodin, Kostelec – Protivín B, Kovářov – Milevsko C, Borovany – Podolí II, Hradiště B – Mirotice vše od 16 hodin.

Webnode - Vítejte

SUPER HOLKY - FOTBAL. Vyhledávání Hledat: Vítejte na našem webu. Vítáme všechny příznivce ženské kopané na našich oficiálních stránkách TJ Lažiště - ženy ...

Lažiště -

Lažiště. Zahrál si juniorskou Ligu mistrů, teď pálí za fotbalisty Lažiště ... teď pálí za fotbalisty Lažiště 15. května 2018 Fotbal někdy píše zajímavé příběhy. Třeba ten 20letého Jana Makoše. ... Témata: 1. FK Příbram, Lažiště, Liga mistrů. Najdete