Michal Hubník trenér M-M - Zprávy z Moravy

[ 24. 5. 2020 ] Majitelku kozí farmy nezlomilo ani několik životních tragédií Rozhovor [ 23. 5. 2020 ] FN Olomouc zavádí mimořádné víkendové směny. Do konce června chce dohnat všechny odložené operace Zprávy [ 23.

Brněnští marodi vzhlíží k zimní přípravě - Brněnský deník

Brno /TÉMA/ - Zranění trápí především defenzivní hráče 1. FC Brno. Trousil, Večeřa ani Huška už si na podzim nezahrají, Jílek s Pejičem ano.

Michal Hubník Archivy - Zprávy z Moravy

[ 10. 6. 2020 ] Povodňová situace je stabilizovaná, sčítáme škody, říkají vodohospodáři Zprávy [ 10. 6. 2020 ] Na náměstích a návsích se protestovalo proti krokům vlády Zprávy [ 10. 6. 2020 ] Mendelova univerzita poprvé mezi světovou elitou.

Týdeník Gól: Rozhovor s Romanem Hubníkem | Soutěže |

Za normálních okolností by kapitán Plzně Roman Hubník neslezl z trávníku, kvůli zraněnému lýtku však větší část podzimu trpěl na tribuně. Poslední zápasy už ale opět diriguje obranu suverénních Západočechů, kteří mají po podzimu luxusní náskok 14 bod

Slavii obral o výhru Hubník, Klokani prohráli s Ústím ...

Brno - Sparta 0:5 (0:3) Vstup do zápasu byl pro Zbrojovku malou tragédií. Už v první minutě (po 31 vteřinách) z pravého kraje odcentroval Kladrubský, Wilfried patičkou vtipně posunul na Kadlece, který ranou nedal šanci brněnskému brankáři Lejsalovi.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

SK Líšen – Dobrý fotbal v Brně!

SK Líšeň, Kučerova 4, 62800 Brno. Provoz a činnost klubu podporují MŠMT, Jihomoravský kraj, Statutární město Brno a městská část Brno Líšeň. Změny obsahu vyhrazeny.

2020 20:00 Brno vs. Chrudim fotbal - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA - 25:Brno vs. Chrudim Městský fotbalový stadion Srbská, Brno FC Zbrojovka Brno MFK Chrudim

Hubník čaroval, zabránil jistému gólu -

Plzeň – Právem byl zvolen Mužem zápasu. Kapitán Viktorie Plzeň Roman Hubník má velkou zásluhu na vydřené výhře svého týmu nad Baníkem Ostrava.

Michal Hubník - Fotbal -

Hodně si oddychl jablonecký útočník Michal Hubník, když dal v 61. minutě jesličky brankáři Martinu Berkovcovi... Bohemians - Jablonec 0:1, hosté porazili klokany už posedmé za sebou 24.11.2013 18:54

Každý si musí sáhnout do svědomí, řekl Hubník po ...

"Každý hráč si musí sáhnout do svědomí, jestli na tom hřišti nechal sto procent. Ti kluci musí vědět, jestli bojovali o případný základ v nadcházejícím zápase," řekl na tiskové konferenci Hubník, který ve 37. minutě hlavou vyrovnal na 1:1. "Viděl jse