Likér z černého rybízu recept -
Recept, podle kterého se vám Likér z černého rybízu zaručeně povede, najdete na Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.
Recept: Šťáva a koláč z černého rybízu |
Šťáva a koláč z černého rybízu? Žádný problém, stačí jen najít spolehlivý recept. Čeká na vás na Tradičních receptech s dalšími 40 tisíci lahůdek. Dobrou chuť!
Jak vyrobit domácí víno z černého rybízu
Populární recept na výrobu vína z černého rybízu doma
Recept: Džem z černého rybízu bez vaření |
Rybíz zbavíme stopek, opláchneme a rozmačkáme, postupně přidáváme cukr a třeme, až se všechen cukr rozpustí. Třeme opravdu dlouho, minimálně půl hodiny, směs zhoustne na konzistenci džemu, dáme do čistých sklenic, okraje sklenic přetáhneme...
Džem z černého rybízu bez zavařování - - On-line...
Džem z černého rybízu bez zavařování - recept: Černý rybíz rozmixujeme spolu s cukrem, plníme do sklenic a uložíme do sklepa. Nezavařujeme, vydrží více jak rok. Žádná chemie, plno vitamínů.Černý

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si
Nevíte, co připravit z rybízu? Zkuste recepty šéfkuchařů...
Černý rybíz patří mezi nejoblíbenějších druhy letního ovoce. Všichni víme o jeho vysokém obsahu vitamínu C, jehož účinnost podporuje také významné množství rutinu. Až vás omrzí zobání samotných čerstvých bobulek, můžete si zkusit připravit...
Omáčka z černého rybízu (rusko) recept -
Recept, podle kterého se vám Omáčka z černého rybízu (rusko) zaručeně povede, najdete na Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.
Marmeláda za studena z černého rybízu vitamínová bomba...
Marmeláda za studena z černého rybízu vitamínová bomba.
Recept: Kompot z černého rybízu bez cukru |
Rybíz obereme, umyjeme a nasypeme do sklenic - 0,3 ml. Zalijeme vodou, přidáme 2 tabletky sladidla, na špičku nože kyseliny citrónové, sklenice zavíčkujeme a sterilujeme 15 minut od bodu varu.
Cassis - likér z černého rybízu recept -
Recept, podle kterého se vám Cassis - likér z černého rybízu zaručeně povede, najdete na Podívejte se na fotografie a hodnocení ostatních kuchařů.