MERKUR Bagr na písek alternativy -

Kvalitní kombinace kovu a dřeva na sedátko. základna bagru má tvar čtverce o rozměrech 44 x 44 cm sedátko je ve výšce 40 cm od země bagr má v rovné poloze výšku 1 metr naběrák lze vyzvednout do výšky 75 cm Hračka je vhodná pro děti od 5 let.

Dino Tatra 148 Bagr 30 cm | 4kids

Dino Tatra Phoenix Bagr 148 . Tatra Phoenix v sytě žluté barvě s černým pohyblivým ramenem je určena pro chlapce od jednoho roku. Má otáčecí kabinu a kluci si mohou ve zvoleném úhlu pomocí přední lžíce bagrovat potřebnou jámu v písku na pískovišti.

Bagr | Dráčik

Plastový bagr je ideální hračka do pískoviště, na pláž stejně jako domov nebo na dvůr. Bagr je velký cca 80 cm. EAN/UPC 4006942844005: kód výrobce 02141: Alternativní zboží ...

- ECO Aktivní bagr - Hračky na pískoviště

ECO Aktivní bagr - Aktivní autíčko bagr vyráběno Ekologickou formou výroby za pomocí recyklovaných materiálů a příměsi dřeva. Je plně mechanicky funkční. Obsahuje pojistku proti nežádoucímu otáčení, odklopitelnou kabinu.

Velky bagr - bazar -

Prodám velký bagr na pískoviště - [3.5. 2020] Prodám velký bagr na pískoviště, dl.60 cm.Cena 100 Kč. Odběr Zadní Arnoštov nebo v Brně.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Pískoviště a hračky na písek levně na

K pískovišti neodmyslitelně patří i hračky na písek. Stavění hradů, dělání báboviček to chytne každé dítě, které k písku jen trošku přičichne. Pískoviště a samozřejmě i veškeré hračky na písek jsou odolné vůči vlivům počasí a změnám teplot.

Pískoviště | Jak výhodně koupit

Dětský bagr na pískoviště, 72 cm Hrají si vaše děti rády na pískovišti? Pořiďte jim tento velký bagr, se kterým se jejich zábava dostane na další level. Můžou s ním stavět příkopy, budovat tunely a budou si připadat jako opravdoví stavbaři...

Bagr na kolečkách Legler | Bonami

Tento bagr na kolečkách se dokáže otočit o 360° a je báječným společníkem nejen na pískoviště. Vytvořte si účet a získejte slevu až 100 Kč na první nákup. Vytvořte si účet a získejte slevu až 100 Kč na první nákup. Každý den nová inspirace ...

Zahradní bagr - CHYTRÉ HRAČKY, s.r.o.

Bagr skvěle koordinuje práci očí a rukou a rozvíjí hrubou motoriku. Ideální hračka na pískoviště pro Vašeho stavitele. Bagr se otáčí až o 360 °, má pohodlný sedák ve výšce 35 cm. Rozměry: 104x33x58cm

Pískoviště

TEDDIES Dřevěné pískoviště 4 sezení 80x80x20 cm. Oblíběné dřevěné pískoviště na zahradu ve tvaru čtverce potěší všechny děti.