Wiki

Koronavirus. Zčínského města Wu-chan se do světa rozšířil nový typ koronaviru COVID-19. V únoru 2020 se virus dostal do Evropy, nejzasaženějšími zeměmi jsou Itálie a Španělsko celý článek

Litvínov porazil Vítkovice 4:0 a posunul se na 11. místo

Jindřich Kotrla (Litvínov): "Odehráli jsme dnes velmi dobrý zápas. Celou dobu jsme soupeře do ničeho nepustili. Vstoupili jsme do zápasu tak, jak jsme chtěli. Dostali jsme soupeře pod tlak, vytvořili jsme si šance. Nepodařilo se nám sice dát gól, ale

HC VERVA Litvínov | Nábor - Základní informace

Jimiž jsou Radim Skuhrovec, Radek Goga, Jindřich Kotrla, Filip Karli, Angel Nikolov, Jiří Podešva, Zdeněk Orct, Miroslav Žák, Martin Nosek, Radek Mrázek. V současné době jsou kempy určeny dvěma kategoriím, a to mladší (ročníky narození 2009 až 2006.

Kraj Vysočina - Zlínský kraj | Krajský svaz ledního hokeje ...

Jindřich HABERMANN 5/5 29:42: D: Adam OŠMERA Jindřich HABERMANN , Jáchym JUNGWIRTH 5/5 34:11: D: Tadeáš KOUBEK Lukáš NOVÝ 5/5 3. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 46:11: D: Lukáš NOVÝ Rostislav NOSEK , Patrik MRTKA 5/5 49:52: D: Jindřich HA

HC Verva - YouTube

Oficiální YouTube kanál HC Verva Litvínov. Viktor Hübl v dnešním utkání vstřelil dva góly a výrazně se tak podepsal pod vítězstvím 5:1 nad Plzní.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Česká hokejová extraliga 2006/2007 – Wikipedie

Česká hokejová extraliga 2006/2007 byla 14. ročníkem nejvyšší hokejové soutěže v České republice.

Martin Hašek je kok*t, říká bývalý ligový brankář Radek ...

Během své aktivní kariéry si Radek Sňozík zachytal v nejvyšší české soutěži v Příbrami a Bohemians Praha 1905. Nyní se v rozhovoru rozpovídal o Ondřeji Koláři, ale i své akademii. Jak probíhal Váš přestup z Příbrami do Bohemians Praha 1905? Bylo víc

Hockey Talent Academy - CS Hockey

Jaromír Pytlík, Luboš Voříšek, Yogi Svejkovský, Rok Pajič, Marek Melenovský, Jindřich Kotrla ad. ... Dobrý den,ráda bych 8 letého syna ,který hraje aktivně hokej zapojila do hokejové školy a individuální treninky pro zlepšení …prosím jak to probíhá u

Hokejové přestupy v Extralize - Sports League | Facebook ...

They are making big changes in Litvinov. The team ends: - Jaroslav Janus - Edwin Hedberg - Chris Langkow - Akim The whole coaching staff Vladimír Kýhos, Radim Skuhrovec, Jindřich Kotrla, Viktor Lukeš, who is replaced by head coach Vladimir Országh an

Hokej - Stránky 451 -

Jindřich Kotrla (asistent trenéra HC Verva Litvínov): „Utkání bylo velmi vyrovnané. První dvě třetiny jsme takticky odehráli tak, jak jsme chtěli, měli jsme šance a tlačili se do brány, z čehož jsme vytěžili čtyři góly. Ve třetí třetině jsme se nepoc