Koryčany -

Koryčany vyprodávají památky, ke koupi je sýpka i zámek s parkem 3. července 2012 Koryčany na Kroměřížsku pořádají výprodej svých historických památek.

A-tým | ČSK Uherský Brod

ČSK Uherský Brod MFK Vyškov 2:2 Podrobnosti: ČSK Uh. Brod - ženy SK Březnice 1:1 Podrobnosti: ČSK Uh.

| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky.

FC Koryčany - TJ Sokol Ořechov, 9.kolo , Zlínský | 1.B ...

Koryčany utrpěly v minulém kole porážku na SLovácku a tak se chystaly odčinit tento nezdar v souboji s Ořechovem, který by se rád odpoutal od spodních pater tabulky. Utkání nakonec rozhodl druhý poločas, ve které se domácí Koryčany prosadily hned čty

- zprávy ze Slovácka - Sport - Fotbal

Fotbal Zlechov smetl Koryčany. J. Otrokovice - Hluk B 2:2 (2:1) V utkání velmi slabé úrovně je konečný výsledek úspěchem pro hosty. Ti vedli brankou T. Horáka, ale Jiskra stačila do přestávky skóre otočit. Hosté v 74. min. srovnali zásluhou Z. Horáka

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

FC Koryčany (Koryčany) •

Aktuální ověřené informace: adresa, telefon a e-mail FC Koryčany, Koryčany. Telefon: 602 580 ...

FC Koryčany – Wikipedie

Dlouhá léta hráli fotbalisté pod názvem TJ Tatran Koryčany. V polovině devadesátých let došlo ke vzniku FC KORYNA Koryčany , kdy klub fungoval jako dceřiná společnost KORYNA. V roce 1998 došlo k celkové rekonstrukci zázemí a vytvoření škvárového hřiš

Had hra -

Had hra - nejhranější hry

Kontakty firmy FC Koryna Koryčany, - Evropská databanka

Kontakty firmy FC Koryna, Kontaktní údaje, adresa firmy, provozní doba, umístění sídla firmy na mapě, informační qr kód, plánovač trasy, kontaktní osoby, kontaktní formulář Evropská databanka

TJŠumice – Oficiální web šumického fotbalového klubu

Odkaz na aktuální tabulku # KLUB Z V R P S B P+ P- 1. Osvětimany 13 12 0 1 62:12 35 1 0 2. Bojkovice 13 11 0 2 38:22 28 5 0 3. Nivnice 13 8 0 5 29:14 24 2 2 4. Koryčany 13 7 0 6 29:28 23 1 3…