Baník - Liberec 1:1, Ostrava remizovala s Libercem a o bod ...

Fotbalisté Ostravy remizovali v dnešním utkání 28. kola nejvyšší soutěže s Libercem 1:1 a minimálně do neděle se o bod odpoutali od předposlední Karviné. Slovan sice vedl gólem Oscara z nastavení první půle, ale v 52. minutě srovnal Tomáš Poznar a pr

Oscar končí v Chelsea. Za obrovské peníze míří do Číny ...

V Chelsea Oscar působil od roku 2012, kdy přišel za 25 milionů liber z Internacionalu. Za londýnský klub odehrál 203 zápasů, v nichž si připsal 38 gólů. Během svého angažmá s Chelsea slavil triumf v Premier League a Evropské lize i vítězství v Ligové

Oscar Pistorius–

Podobná témata: Baseball, Lionel Messi, Kulturistika, Peníze, Ostatní sporty, Fotbal, Americký fotbal, Oscar, Box Top videa Olomouc - Ostrava: Kuzmanovič i s přispěním teče posílá míč do olomoucké sítě, 1:3

Ostrava - Liberec 2:1 PP, Ostrava prošla do semifinále ...

Ostrava - Liberec 2:1 PP Ostrava prošla do semifinále poháru, postup vydřela v prodloužení 3. dubna 2019 20:34 - Ostrava Domácí otočili zápas ze stavu 0:1, vítězný gól dal ve 102. minutě střídající Ondřej Šašinka.

Ostrava - město | Soutěže |

Sekretář: Mgr. Paskal Trigas: Ulice: Náměstí Svatopluka Čecha 518/10: Město: Ostrava: PSČ: 70200: Mobil +420 605 942 347: E-mail:

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Murphy Dorley Oscar | FORTUNA:LIGA

#27 03/06/20 O2 TV Fotbal SLO st 18:00 KAR #27 03/06/20 O2 TV Fotbal CEB st 18:00 OLO #27 03/06/20 O2 TV Fotbal OVA st 18:00 PLZ #27 03/06/20 O2 TV Sport SPA st 20:00 TEP #28 06/06/20 O2 TV Fotbal ZLN so 16:00 PRI #28 06/06/20ČT sport LIB so 18:00 MB

F:L: Slavia remizovala v Opavě, Sparta doma s ... -

Fotbalisté Slavie v 8. kole první ligy jen remizovali v Opavě 1:1, přestože hráli dlouhou přesilovku. Obhájci titulu mají před reprezentační pauzou v čele tabulky tříbodový náskok před Plzní. Ani další pražský tým Sparta neudržela vedení, doma remizo

Sparťan Dočkal hrál poprvé po zranění, Slavia remizovala 3 ...

Praha - Sparťanský fotbalista Bořek Dočkal poprvé po vážném zranění achilovky a od začátku března nastoupil k zápasu. Jednatřicetiletý reprezentační kapitán odehrál za Pražany na Strahově první poločas přípravného utkání proti druholigovému Ústí nad

FC Baník Ostrava – Preview: Liberec – Baník (neděle, 17:00)

Základní část FORTUNA:LIGY dospěla do svého cíle. Nedělní zápas v Liberci rozhodne o tom, zda se Baník v nadstavbě utká s českou elitou, anebo z prostřední skupiny bude v play off bojovat o jedno místo v Evropské lize.

Baník Ostrava - Slavia 2:2 / 10.06. Předposlední kolo základní části odehraje Slavia na Baníku / 09.06. Hodnocení slávistů - 28. kolo / 08.06. Slavia - Plzeň 0:0 / 07.06. Slavia se může hodně přiblížit k titulu. Čeká ji zápas s Plzní / 06.06. Hodnoce