Eva Burešová: Útoky kvůli novému kšeftu! |

Je vděčná, že už začal nový seriál televize Slunečná! Televize Prima totiž do začátku ledna čelila velkým útokům od fanoušků herečky Evy Burešové (26), kterou nečekaně stáhla ze seriálu Modrý kód.

Sazka bojuje o existenci,žádá věřitele, aby souhlasili s ...

Praha - Zadlužená loterijní firma Sazka žádá věřitele, aby souhlasili s reorganizací společnosti. V prohlášení firmy to ve čtvrtek uvedl mluvčí společnosti Jan Tuna.

PŘEHLEDNĚ: Ode dneška platí novela telekomunikačního ...

Dnešním dnem vstoupila v platnost novela Zákona o elektronických komunikacích (Zákon č. 311/2019 Sb.) schválená loni na podzim. Přináší několik změn, které vylepšují postavení spotřebitele proti poskytovatelům telekomunikačních služeb. Zde

Jak na AHCI na Windows 10 ? -

Nevíte někdo jak přepnout ve Win 10 (64) z IDE na AHCI mod bez nutné přeinstalace. Děkuji předem za rady. Jinak teď při změně v BIOSu smrt Windowsu.

Klára Dostálová - CNN Prima NEWS

Ministerstvo odpovědělo Evropské komisi na audit o střetu zájmů premiéra Babiše . Téma: Andrej Babiš; Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) poslalo Evropské komisi odpověď na loňskou auditní zprávu komise k údajnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiš

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Lenka Zahradnická porodila, má druhou dceru: Díky za ...

Herečka Lenka Zahradnická je dvojnásobnou maminkou. Ve čtvrtek večer přivedla na svět druhou dceru, která dostala jméno Jovanka. Skoro tříletá Jasmínka se tak může radovat ze sestřičky.

Má rozštěp, řekl lékař a navrhl potrat. Dítě si nechala ...

Sarah Heller a její partner Chris Eidem z Omahy v Nebrasce si ve dvacátém týdnu těhotenství vyslechli šokující zprávu. Miminko, na které se tolik těšili, má oboustranný rozštěp horního patra.

AlenaŠeredová je těhotná. V 41 letech čeká třetí dítě s ...

Modelka AlenaŠeredová se ve středu na svém Instagramu pochlubila velkou novinou. Zveřejnila fotku těhotenského břicha a přidala informaci, že se jí v červnu narodí třetí potomek. Pohlaví? To neprozradila.

Zablokovaný Instagram - poradna

Dobrý den včera mi zablokovali Instagram účet. Za porušení pravidel (žádné jsem neporušila) a tak jsem vyplnila formulář pro odvolání. Obratem jsem obdržela mail, ať pošlu fotku kde je můj obličej a d

Senzační fotky! Máma pózuje s dcerami ve stejných šatech a ...

V roce 2015 zanechala práce, aby mohla zůstat doma s dětmi. "Bylo to úžasné rozhodnutí, kterého jsem nikdy nelitovala," svěřila serveru Bored Panda. "Pravda, někdy jsem se cítila trochu osamělá, ale Instagram mi pomohl uniknout z každodenní rutiny a