TJ Spartak Chrastava | Oddíl kopané

Domácí fotbal bavil a po kombinační akci si připsal Beneš čtvrtý gól. Až v 58. minutě byla zaznamenána první střela hostů na Zíku. Domácí Michal Rozmajzl proměnil hlavou centr Wolfa a své velké sólo zakončil plejer Štajner chytrým lobem. Bylo 7:0, do

Studenecký zpravodaj » Sportovní klub Studenec

Fotbal Uplynulá sezóna se opět příjemněji hodnotí u mládežnických družstev, neboť týmy zapojené v okresních soutěžích si rozdělily kompletní sbírku medailových umístění. Zde určitě panuje spokojenost, neboť především v mladších mládežnických kategori

Doksy vyhrály už pátý zápas v krajském přeboru po sobě ...

Doksy - Sedmihorky 1:0 (0:0) Od první minuty nenechali domácí hráči nikoho na pochybách, že to s pátou výhrou myslí vážně. Svou aktivní hrou ve všech řadách nepouštěli hosty k možnosti ohrozit svou branku. Ale ani hosté nezůstávali pozadu a po patnác

Liberecký | Krajský přebor |

Bohužel fotbal přináší i zranění. Některá jsou nezaviněná, za jiná může příliš tvrdá hra nebo i nesportovní chování protihráčů. Dvě kauzy vás zaujaly natolik, že se dostaly mezi nejčtenější články roku.

Starší příspěvky - Karlovice

Poděkoval družstvu "Mravenců" a popřál jim radost z fotbalu a to aby je fotbal i nadále bavil. ... kdy na okrese Semily hraje 6 mužstev a Sedmihorky jsou třetí a ve všech zápasech nejfotbalovější !! ... Hra oddílu je lepší než výsledky, výhra s oddíl

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Sedmihorky 5110291 - Soutěže |

Sedmihorky" R LINHART Martin 89090771 Stadion: Tráva N. Bor AR1 PÁNEK Michal 97071590 Výsledek utkání: 0:1 Poločas utkání: 0:1 AR2 KADLEC Václav 89021872 Diváků: 90 4R Doba hry: 45+0 ; 45+2 Povrch hr. pl.: Tráva DFA UJKA Jakub 78021246 Zápis vložil:

FK Sedmihorky -

Chtěli bychom usnadnit práci trenérům i v těch nejmenších oddílech , předávat si zkušenosti , informace a najít tu nejvhodnější cestu ke spokojenosti jak trenérů a rodičů , ale především dětí . Na nás všech záleží , zda dokážeme změnit český fotbal a

TJ Sokol Rozstání

29.10.2019. PLÁN NA TENTO TÝDEN 28.10 - 3.11.2019. Čtvrtek 31.10 od 18,00 hod. poslední trénink UMT Český Dub Sobota 2.11 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva ve Cvikově

Fotbal 2/14 |

Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci. Strana 2/14

Hrajte Fotbal Hry na 1001Hry, zdarma pro každého!

Zahrajte si ty nejlepší hry Fotbal Hry on-line na 1001Hry. Nabízíme nejúžasnější Fotbal Hry pro každého. Bavte se!