JIH 3:2 KOM | HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno (DHL ...

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poprvé v sezoně poráží Kometu, když nad ní zvítězila 3:2 v samostatných nájezdech, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (16:42:14)

| hokej

Jihlava v dnešním utkání vítězí suverénně 5:0.V obecně nezáživném zápase byla po šedesát minut lepším týmem a ve třetí třetině si už jenom hlídala výsledek, který si pojistila gólem v 56. minutě z hole Tomáše Chlubny.Šancí však měla poměrně hodně, a

| hokej

- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.

KOM 4:3 MBL | HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav (DHL ...

Liberec– Hradec Králové • koniec (60') 18:00 2:1 DHL Extraliga juniorů (CZ) Kladno – Sparta Praha • koniec 16:00 2:4

CZE 5:1 RUS |Česko - Rusko (Reprezentace do 18 let ...

Česko - Rusko (Reprezentace do 18 let) 5:1 | Z Příbrami je to pro dnešek vše, nezapomeňte ale, že již zítra se hraje odveta, kterou Vás provede kolega Adam Kolář.

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

HKM 4:2 PCE | Mountfield HK - HC Dynamo ... -

Mountfield HK - HC Dynamo Pardubice (Mountfield Cup) 4:2 | Ode mě je to v tuto chvíli již definitivně vše. Přeji příjemné letní dny a u dalších hokejových zápasů se těším na počtenou!

HC Kometa Brno» Reprezentační dvacítku čekají dva kempy a ...

Juniorský hokej. 28.06.2018. Reprezentační dvacítku čekají dva kempy a po roce znovu zavítá do Brna . Šimon Albrecht, foto: Sanny Muharem. Tweet.

Hokej - online přenosy, výsledky zápasů dnes, program ...

MS v hokeji, extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.

Krajská liga mužů Královehradeckého kraje | Statistiky ...

Hráč Tým Post Z G A B T +/-1. Kubišta Jan: Stadion Nový Bydžov: U: 30: 29: 39: 68: 6: 0: 2. Chára Jiří: Stadion Nový Bydžov: U: 28: 29: 38: 67: 10: 0: 3 ...