Slovenská hokejová reprezentace – Wikipedie

Slovenské národní hokejové mužstvo patří mezi národní reprezentační mužstva v ledním hokeji současnosti. Největším úspěchem je zlatá medaile z mistrovství světa v roce 2002.Na Mistrovství světa 2012 v Helsinkách se umístilo na 2. místě.

Přehledně: výsledky hokejového turnaje na olympiádě v Soči ...

Podívejte se v přehledné grafice na program a výsledky olympijského hokejového turnaje na zimních olympijských hrách v Soči 2014. hokej sport zoh Hokejový turnaj na olympiádě v Soči 2014 Olympiáda Soči 2014 program výsledky zimní olympiáda reklama. P

Hokejový turnaj na olympiádě v Soči 2014 -

Hokejový turnaj na olympiádě v Soči ovládla stejně jako před čtyřmi lety ve Vancouveru Kanada, která ve finále porazil Švédsko 3:0.Bronz berou Finové, kteří v boji o bronz smetli USA. Češi přitom právě s Američany vypadli ve čtvrtfinále, když předtím

Hokejistky se ukážou v Soči: Novák dá šanci širšímu výběru ...

Poslední turnaj jim vyšel parádně. V listopadu české hokejistky ovládly silně obsazený turnaj v ruském Dmitrově a nyní před sebou mají další ruskou prověrku. V Soči je čeká Turnaj šesti zemí, který pro ženský výběr odstartuje ve čtvrtek po obědě.

Historiečeského hokeje | Český hokej

V roce 1948 mu chyběl ke konečnému vítězství jediný gól. V roce 1968 jeden bod navíc. V roce 1976 přišel o zlato pár minut před koncem rozhodnujícího utkání se Sovětským svazem. Největšího vítězství v historii dosáhl český hokej navíc v turnaji, na k

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Norsko, Slovensko aŠvýcarsko si vybojovaly start v Soči ...

Helsinky/Stockholm - Hokejisté Norska, Slovenska a Švýcarska si na mistrovství světa zajistili přímou účast na olympijských hrách v Soči 2014. Rozhodly o tom výsledky základních skupin, čtvrtfinálové zápasy již na tom nic nezmění.

Hokej– ČT sport – Česká televize

Akce "Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko" vyvrcholila v neděli večer a z vítězství se radovali Slováci, kteří vyhráli 2:1. Hokej 25. 05.

Rusko - Slovensko | ONLINE hokej | 13.5.2017 16:15 ...

Mistrovství světa v hokeji ŽIVĚ na | Rusko - Slovensko | ONLINE hokej | 13.5.2017 16:15. Sledujte online průběh a aktuální výsledky.

Lední hokej na olympijských hrách – Wikipedie

V listopadu roku 1992 organizační výbor a koordinační výbor MOV dosáhly dohody, která zařazuje ženský hokej do programu her v roce 1998. Součástí dohody bylo, že turnaj bude omezen na šest týmů. Na ZOH 1998 v Naganu tedy hrálo šest týmů v jedné skupi

Zimní olympijské hry v Soči 2014: Hokej: Rusko - Slovinsko ...

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný ... Hokej v 60 minutách. 18. 5. Sezóna za vodou. 25. 5. Kanada - HC Oceláři Třinec. Hledat další pořady. Hokej.