1. FK Nová Paka

13. 6. 17:00 MužiA: Nová Paka "A" - Staré Buky : 21. 6. 17:00 MužiA: Železnice - Nová Paka "A": 26. 6. 18:00 MužiA: Nová Paka "A" - Dvůr Králové "B"

Trávníkové koberce AGRO CS a.s.

Trávníkové koberce AGRO jsou ideálním řešením pro Vaši zahradu, park, fotbalové a sportovní hřiště. Travní koberce se vyznačují vysokou kvalitou a promění Vaši realizaci k nepoznání! Pravidelně je zavlažujeme, sekáme, hnojíme a ošetřujeme proti plísn

Fotbalový klub -TJ Dvůr Králové

4 Fotbal v kraji: Petr Václavek je ve Dvoře Králové spokojený a věří v posun do vyšších pater tabulky; 5 Závěr podzimu se blíží. Áčko porazilo Poříčany, rezerva se zmítá v krizi. Padl i dorost; 6 Proti Ostré jsme vyhráli na penalty, rezerva nezvládla

Preview zápasu Fotbal Třinec - FC Hradec Králové ...

Preview zápasu Fotbal Třinec - FC Hradec Králové, předzápasové informace, zranění klíčových hráčů, výroky trenérů, fotbalové statistiky a další info k utkání Fotbal Třinec - FC Hradec Králové.

Fotbal 88, z.s. (Hradec Králové, Malšovice) •

Fotbal 88, z.s.Úprkova 473/1, 50009. Hradec Králové, Malšovice. Fotbal 88, z.s. Úprkova 473/1, 50009. Hradec Králové, Malšovice ... Dámský fotbalový club Slávia Hradec Králové. Klub přátel stolního tenisu Orel župa Brynychova – Naplánovat trasu. Načí

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

FC Hradec Králové – oficiální internetové stránky

Přejít na úvodní stránku. | Nezobrazovat! Nezobrazovat!

| Fotbal v Hradci Králové | fotogalerie

Fotbal v Hradci Králové Fotbalová liga: FC Hradec Králové - FC Zbrojovka Brno. Fotbalová 1. liga: FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav.

Muka a extáze. Jak se v řídkém vzduchu ze Žraloka stal ...

„Tactica incredibile,“ křičel hlasatel. Za Chavesem dorazili před etapou rodiče, poprvé v životě letěli do Evropy. Don Jairo a doňa Carolina seděli u cíle, drželi se za ruce, doufali. Jenže růžový dres byl strháván z jejich syna.

Fakultní nemocnice Hradec Králové: Personálu pomáhají ...

Foto: Popisek: Fakultní nemocnice Hradec Králové reklama „Děkujeme studentům za nabídku nám pomoci v této době, velmi si toho vážíme. Určitě to pro ně bude i zajímavá pracovní zkušenost,“ uvedl ředitel Fakultní nemocnice Hradec Králové prof.

Úvod - Dobřenice

Amatérský fotbalový klub Sokol Dobřenice 503 25 Dobřenice. Předseda Jan Veselý +420 725 441 093. Činovník Otto Císař +420 603 259 290. FAČR číslo klubu: 5210031 Bankovní spojení: