Kdo nosí roušku, podporuje Andreje Babiše - Blog

Na sociálních sítích se občas objeví názor, že kdo nosí roušku i v situaci, kdy je to podle názoru pisatele zbytečné, tím vyjadřuje podporu vládě pana Babiše. Dle mého soudu tím však na sebe mnohé vyzrazuje především onen pisatel.

Jde o prozření a nebo velký pochod stáda ovcí -

Ale pamětníci let kolem roku1938,1948,1953,1968 a 1989 ještě žijí a zažívají podobné pocity jako tenkrát. Nejde jen o naši republiku. V těch dobách se měnil svět značnou rychlostí.V USA končili se svými problémy a Evropa měla zvláštní revoluci při pá

Ticketware - software pro prodej vstupenek

Ticketware se postará o všechny aspekty prodeje, doručení a kontroly vstupenek. Vyřešíme i tisk vstupenek u Vás v pokladně. Součástí Ticketware jsou sofistikované online nástroje a mnoho jiného.

Petr Tenkrát – Wikipedie

Petr Tenkrát (* 31. května 1977, Děčín) je bývalý český profesionální hokejový útočník, který naposledy hrál v 1. české hokejové lize za tým Rytíři Kladno.. Petr Tenkrát hrál v letech 1994 až 1999 českou extraligu za HC Rabat Kladno.V následující čás

Nejde o přepisování, ale připisování či dopisování dějin ...

Nevážení a drzí komunističtí vykladači historie pokřikují, že přepisujeme dějiny. Nikoliv, my je jenom doplňujeme a dopisujeme. Totalitní redukce dějiny bez náhrady přepisuje. Zatají skutečnosti, zatají jména, zretušuje fotografie

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Dokumenty— Česká televize

Brno 1968: Trosečníci z Kojálu; Brno 1969; Bye Bye Shanghai; ... Tenkrát 3 - Husákovo ticho; Tenkrát byl Bůh příliš vysoko (2) Těžká léta československého filmu 1969 - 89 (12) Ticho; To je opera (23) ... Letní hokej; Lidé řádoví ...

Tomáš Tenkrát - Blog

Tomáš Tenkrát Neviditelný vizuální smog verze 2017. Předpokládám, že nejsem sám, ale tohle je věc, co mi dokáže pocuchat nervy. Dokonce mě to občas i vytočí - "Ježiš, fuj, to je tak hnusný a trapný, proč musim stát vedle takhle debilní reklamy?!"

YouTube

Užívejte si videa a hudbu, kterou milujete, nahrávejte originální obsah a sdílejte to vše s přáteli, rodinou a celým světem na YouTube.

Brno - oficiální web statutárního města Brna

Veškeré informace o městě Brno, magistrátu, úřadech městských částí Brna, kultuře, podnikání, historii, centru, dopravě, sportu apod.

Tenkrat v Kosovu - Blog

Je to už par roku. Neměl sem co robit, tuž sem se rozhodnul, že se podivam do jakesik turistycky zajimave destynace. To už je u nas, synku z Poruby, taky zvyk. Jak nemame co robit, musime furt cosik robit.