SK Benešov – Wikipedie

SK Benešov (celým názvem: Sportovní klub Benešov) je český fotbalový klub, který sídlí v Benešově ve Středočeském kraji.Klub byl založen v červnu 1913 pod názvem AFK Benešov.V roce 2013 oslavilo město Benešov 100 let kopané ve městě. Názvy klubu se v

TJ Horní Benešov - HC Studénka | Krajský svaz ledního ...

TJ Horní Benešov 2:7 (1:1,0:3,1:3) HC Studénka. 1. TŘETINA; čas tým branky asistence typ gólu; 07:01: D: Emil ADAMCZYK Radovan FRAŠ

ZŠ Horní Benešov - Aktuality

Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov. Na duben jsme pro naše žáky plánovali poznávací zájezd do německého Bavorska, ale vzhledem ke koronavirové karanténě jsme po dohodě s rodiči žaků a s cestovní kanceláří, se kterou spolupracujeme, přesunu

TJ Horní Benešov - Příspěvky | Facebook

TJ Horní Benešov. 338 To se mi líbí · Mluví o tom (2). Hokejový klub pravých srdcařů,bojovníků a hokejových virtuozů

TJ Horní Újezd - OFICIÁLNÍ STRÁNKY FOTBALOVÉHO KLUBU

neděle 7.6. 10:00 Miřetice – Horní Újezd/Morašice Dorost: středa 3.6. 17:30 Němčice/Sloupnice – Horní Újezd/Morašice (hř. Němčice) Muži: neděle 7.6. 16:30 Morašice – Horní Újezd

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

TJ SMRČINA HORNÍ PLANÁ

TJ SMRČINA. Huzsár Michal Ing. Sídliště Míru 305, 382 26 Horní Planá TD: 380 738 628. 739 083 505.

TJ Slovan Horní Beřkovice

TJ Slovan Horní Beřkovice. Úvod Novinky A - tým Žáci Přípravka Informace pro týmy Kulturní akce Informace pro členy Kontakt Vyhledávání. Vyhledávání . Mapa stránek ...

Fotbal Horní Suchá

TJ Depos Horní Suchá - TJ Petřvald 5:0 branky: Kux 3, Kubját, vlastní. Sušané potvrdili roli favorita a nováčka soutěže z Petřvaldu vyprovodili pěti góly. Hatrickem se blýsknul Filip Kux. Utkání se neslo v duchu oslav bývalých hráčů a funkcionářů Hor

fotbal |

Rubriky: Fotbal |Štítky: fotbal, mládež, mladší přípravka, sezona 2019/2020 Fotbal: halový turnaj o přeborníka okresu – starší přípravka Publikováno 26.

TJ Horní Benešov - TJ Suché Lazce, 9.kolo ...

Nerozhodným stavem tedy otřásl až Mecner, který se prosadil v 53. minutě – 1:0. Hosté se ještě ani nestačili vzpamatovat z nečekaného direktu, když znovu zpytovali svědomí. Gólový účet sobotního utkání uzavřel Slíva, takže Horní Benešov si připsal ce