Švýcarsko vs. Kanada online (10.5.2015) - Hokej

Švýcarsko, úterní soupeř českého týmu, drží ve skupině A postupové čtvrté místo. Za tři body Švýcaři porazili Francii a Německo, Rakousku podlehli na nájezdy a s Lotyšskem a naposledy včera večer se Švédskem prohráli v prodloužení.

Česko - Švýcarsko 1:3. Hokejisté přišli o druhé místo a ...

Čeští hokejisté na mistrovství světa prohráli se Švýcarskem 1:3. V pařížské skupině B končí na třetím místě. Ve čtvrtfinále tak narazí na Rusko, které si v úterý připsalo první porážku, když nestačilo na Američany (3:5). Tým kapitána Jakuba Voráčka s

Program Mistrovství světa v hokeji 2019 - iROZHLAS

ČF: Kanada - Švýcarsko 3:2 Mistrovství světa v hokeji 2019 na Slovensku, play-off, zápas Kanada - Švýcarsko : Ondrej Nepela Arena : 23. května 23. 5. 16:15: ČF: Rusko - USA 4:3 Mistrovství světa v hokeji 2019 na Slovensku, play-off, zápas Rusko - USA

MS v hokeji 2019 - Pavel Francouz

Páteční večer přinesl odvetný zápas hokejových reprezentací Česka proti Švédsku. Utkání sledovala vyprodaná znojemská aréna. Na zápas se přišlo podívat 4400 hokejových nadšenců. Čeští hokejisté oplatili věrnost fanoušků před začátkem MS v hokeji na v

MS v hokeji:Švýcaři potrápí i Švédy |

MS v hokeji 2018:Švýcarsko vs. Švédsko. Švýcaři nevstoupili do Mistrovství světa v hokeji příliš šťastně, neudrželi vedení 2:0 nad Rakouskem a museli vše zachránit až v prodloužení. Pak si ale poradili se Slováky, v bláznivém zápase proti Česku padli

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

MS v hokeji bez diváků? Švýcarsko kvůli koronaviru zavírá ...

Něco málo přes dva měsíce zbývá do startu hokejového mistrovství světa, které letos hostí švýcarská města Curych a Lausanne. Jenže právě ve Švýcarsku se začínají projevovat opatření proti šíření koronaviru. Některé zápasy tamní hokejové ligy se proto

MS hokej U20 |Češi potkají ve čtvrtfinále jediný ...

Přízrak českého boje o udržení definitivně zmizel už v silvestrovském odpoledni, hokejisté měli na domácím MS do 20 let jistý postup bez ohledu na svůj večerní výsledek s Kanadou. Ve čtvrtfinále Česko změří síly 2. ledna od 20.00 h v Ostravě s jediný

Mistrovství světa v hokeji 2019: Švédsko - Švýcarsko (analýza)

Čas zápasu:18.05.2019 20:15 Zajímavý zápas se hraje v sobotu večer a ve skupině B na sebe narazí loňský finalisté Švédsko a Švýcarsko. Z vítězství v prodloužení se radovalo z titulu Švédsko...

Hokej:Švýcarsko - Finsko na ČT Sport| TV program ...

Přímý přenos utkání základní skupiny na MS v ledním hokeji z Paříže Hokej: Švýcarsko - Finsko na ČT Sport| TV program – programy více než 100 televizních stanic TV program

ŽIVĚ Švýcarsko - Rusko, začátek mistrovství světa ...

Od nás je to prozatím vše, večer určitě nezapomeňte na český souboj se Slovenskem. Díky za pozornost. hokej sport online online přenos MS v hokeji 2014 Minsk Švýcarská hokejová reprezentace Kanadská hokejová reprezentace