Hokej online, hokejové live výsledky, livescore

Nápověda: Sekce hokej online na poskytuje průběžné (live) hokejové výsledky pro více než 100 hokej. ligových a turnajových soutěží. Sledujte hokej živě - střelce gólů, výsledky po třetinách, online tabulky a další hokejové informace live

Čtvrtfinále ZOH Kanada - Lotyšsko -

Hokejisté Kanady se stali posledním semifinalistou olympijského turnaje v Soči. Ve čtvrtfinále se dlouho trápili proti outsiderovi z Lotyšska, v 54. minutě však rozhodl o výhře 2:1 Shea Weber.

USA tak slavilo postup do semifinále, kde narazilo na Kanadu, která je porazila těsně 1:0. O zlato svedli boj Švédové s Kanadou. Kanada dokázala vstřelit gól v každé třetině a zvítězila 3:0. Česká republika obsadila na ZOH 2014 v ruské Soči šesté mís

Vše o hokeji - web plný hokeje

O postup do 1. ligy 2014-2015 Kvalifikace o 2. ligu 2012 - 2013 Juniorská extraliga ČR 2010-2011 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 ... ZOH - hokejový turnaj 1994 - Norsko 1998 - Japonsko 2002 - USA 2006 - Itálie 2010 - Kanada 2014 - Rusko ...

Lední hokej na Zimních olympijských hrách 2018 – turnaj ...

Český tým byl zařazen do skupiny A a dějištěm jeho zápasů tak byl Kangnung. Podle hokejového programu byl českému týmu pro zápasy ve skupině stanovený 15., 17., 18. únor, pak již následují zápasy playoff a čtvrtfinále, semifinále a finále rozdělené n

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Nejpřekvapivější a nejzajímavější výsledky na turnajích ...

ZOH 2014Švýcarsko - Lotyšsko 1 : 3 finalista MS 2013 nezvládl předkolo play-off MS 2014 Finsko - Lotyšsko 2 : 3 Lotyšsko poprvé v historii MS porazilo Finsko MS 2015 USA - Bělorusko 2 : 5 Bělorusové poprvé na MS porazili Američany MS 2016 Bělorusko -

Česko vs. Švýcarsko online (18.2.2018) - Hokej

Online reportáž - Česko vs. Švýcarsko online (18.2.2018) - Hokej

olympijské hry hokej 2014 online -

olympijské hry hokej 2014 online. ... Lezec Ondra stvrdil postup do Tokia, ve finále olympijské kvalifikace byl druhý. Adam Ondra skončil druhý ve finále olympijské kvalifikace v Toulouse a potvrdil postup na Hry v příštím roce v Tokiu. Znovu vyhrál

Výsledky hokejového turnaje na ZOH 2018 v ... -

Kanada - Finsko 1:0. Hokejová velmoc vydřela postup a myslí na hattrick Česko - Rusko 0:3, rozhodly dva góly za 27 vteřin. Zbývá bitva o bronz SPORTOVNÍ ROK 2018: Olympiáda v Koreji, MS ve fotbale či hokej v Dánsku

Česká hokejová reprezentace |

VIDEO: Všechny góly českého týmu na ZOH 2014 v Soči. Zimní olympijské hry 2018, které se budou konat v Jižní Koreji, se nezadržitelně blíží. Česká hokejová reprezentace se ve skupině A utká s Kanadou, Švýcarskem a domácí Jižní Koreou. Jak se dařilo a