Programová nabídka – DomaTV

Prima Krimi CNN Prima News Barrandov Barrandov Krimi Kino Barrandov Barrandov News TV STV1 STV2 JOJ Family KinoSvět ČT :D Óčko Óčko Star Óčko Expres Retro Music Šlágr TV Rebel Rebel2 / Slušnej kanál RELAX Noe ČT4 Sport

TV program Prima Krimi na nejbližší týden -

Program kanálu Prima Krimi na nejbližší týden. ČT1. ČT2

DVB-T vysílače (seznamy, interaktivní mapa vysílačů)

Zpravodajský server s aktuálními novinky ze světa digitálních televizí. Všechny informace o DVB-T a DVB-T2 na jednom místě.

Televize

Televize. Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%.

Rozšířený balíček programů |

ČRo Region - Středočeský kraj: ČRo Region - Vysočina: ČRo Sever

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

TV program Prima

Program Prima COOL oslovuje mladou generaci s aktuálními seriály a reality show. Vysílání Prima LOVE je zaměřeno převážně na diváky ve věku 25–44 let. Hlavním programovým pilířem jsou krimiseriály zahraniční produkce. Fanoušci dokumentů uspokojí prog

Program Barrandov Krimi HD | Skylink

Program Barrandov Krimi HD na satelitní digitální televizi Skylink. Aktuální TV program a parametry ladění Barrandov Krimi HD.

Krimi | TV archiv

Nejoblíbenější krimi za poslední týden. TEMNÝ KRAJ (12) (HD) AD. sobota 20:15 Prima

Politik z TOP 09šíří konspirační teorii, že Jaroslava ...

V před několika dny absolvovaném rozhovoru pro televizní stanici CNN Prima News pak paní Kuberová mluvila také o tom, že její manžel den po lednovém návratu z Pražského hradu doma i zvracel. Toho se zřejmě chytil známý politik z TOP 09 Marek Ženíšek.

Wallander na Prima KRIMI| TV program– programy více než ...

Mrtví ve člunu. Krimiseriál VB/Švéd. (2012). Kurta Wallandera zavolají k novému případu. Do přístavu připlul člun se dvěma mrtvými muži. Vyšetřováním vyjde najevo, že byli z Rigy. Wallander bude zřejmě nucen vydat se do Lotyšska. (90 min)