ŽIVĚ: Sledujte další utkání MS 2019: Češi porazili Nory 7 ...

Hokej online– hokej živě Na webu naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018,

Dechberoucí přestřelka. Češi porazili Bělorusy v ...

Jedenáct branek padlo v utkání mezi českým a běloruským výběrem do 20 let. Těsně navrch nakonec měli čeští hokejisté, kteří zvítězili 6:5. Vítěznou branku dával kapitán českého týmu Marek Zachar. Češi si díky třem bodům zajistili postup do čtvrtfinál

Češi porazili Švýcary 5:2. | MS v Hokeji 2018 -

Češi tak první přípravné utkání zvládli i přes menší výkyv ve třetí třetině a porazili Švýcary 5:2. Otázkou zůstává, v jakém zdravotním stavu je obránce Jakub Galvas, který od první třetiny do zápasu nezasáhl poté, co zblokoval jednu ze střel soupeře

Postupová matematika na MS. Čeští ... -

Pokud by však Němci porazili v úterý Rusko v základní hrací době, postoupili by Češi do play off i při dvou prohrách. Ostrava 22:55 29. prosince 2019 Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adr

Živě: Češi porazili na úvod ... -

Sledujte online přenos z hokejového utkání Česko – Rusko mistrovství světa do 20 let v Buffalu. ... Češi porazili na úvod juniorského MS Rusko 5:4 po divoké první třetině i dramatickém závěru 7. 5. ... Česká hokejová reprezentace hokej sport online Č

Registrace

Vyplňte jednoduchý online formulář

Získej bonus

Zaregistruj se a získej nejvyšší vstupní bonus

Můžete hrát

Ihned po registraci můžete začít hrát

Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Vsaďte si

Sladká příprava na MS: Češi porazili Švédsko a trenérovi ...

Těžká prověrka se Švédskem dopadla před startem mistrovství světa skvěle. Hokejisté v Brně porazili silného soupeře 3:0 a všechny branky zařídily posily ze zámoří. Dle slov hlavního trenéra Miloše Říhy se rýsuje sestava pro šampionát, o brankářské dv

Češi narazí na Spojené státy, do ... -

Po dvou letech zase proti Spojeným státům. Čeští hokejisté opět narazí ve čtvrtfinále světového šampionátu na zámořského soupeře. Rozhodlo o tom utkání mezi Amerikou a Finskem, které v dánském Herningu skončilo vítězstvím Seveřanů 6:2. V dalším utkán

ŽIVĚ Češi porazili v přípravě Slováky 3:1 -

ŽIVĚ Češi porazili v přípravě Slováky 3:1 Sport 18. 4. 2012 20:05 ... hokej sport reprezentace Krátce Česká hokejová reprezentace Euro Hockey Challenge Slovenská hokejová reprezentace mistrovství světa v ledním hokeji 2012 Česká hokejová

Česko - Rusko 3:0 Skvěle! Češi porazili ... -

Vítězství. Česká hokejová reprezentace na turnaji Karjala slaví triumf. V neděli v Helsinkách porazila Rusko 3:0 a vyhrála první turnaj evropské tour v této sezoně. O výhře nad odvěkým rivalem rozhodl Jan Kovář už v první třetině. Češi vyhráli finský

MS v hokeji 2019:Češi porazili v ... -

ONLINE: 1. minuta - Utkání právě začalo. 2. minuta - Po opatrnějším začátku byla Chytilova střela sražená německým obráncem do ochranné sítě. Následně Kubalík mohl dorážet do prázdné branky, ale nepodařilo se mu skórovat. 2. minuta - Češi budou hrát